Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
 • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

 • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

 • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

 • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

       Dnia 25 listopada 2015 r. do naszej szkoły przyjechała pracownica Ogrodu Zoologicznego im. Stefana Milera w Zamościu wraz ze swoją podopieczną – jaszczurką. Głównym celem spotkania była prezentacja gatunków zwierząt objętych Europejską Księgą Rodowodową ESB tj. Tapir Anta, Gibbon Białoręki, Niedźwiedź Brunatny, Sęp Płowy, Sitatunga. Po krótkiej pogadance dzieci z naszej szkoły mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z gościem dnia – jaszczurką. Można było ją również wziąć do ręki i pogłaskać.

 • DSC00245
 • DSC00247
 • DSC00248
 • DSC00249
 • DSC00250
 • DSC00251
 • DSC00252

Simple Image Gallery Extended

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech