Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

W naszej szkole kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem, dlatego 4 listopada 2015 r. na zaproszenie pani dyrektor i nauczycieli przyjechał pan policjant. Tego dnia dzieci z oddziału przedszkolnego i kl. I-III  zgromadziły się w jednej sali, aby powitać gościa. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się o tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem oraz jak reagować w sytuacji innych zagrożeń, m.in. gdy zaczepia dziecko osoba dorosła. Pan policjant przypomniał również o korzyści noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Dzieci otrzymały od gościa odblaski na plecak lub kurtkę. Po zajęciach teoretycznych udaliśmy się na pobliskie skrzyżowanie, by poćwiczyć pod okiem policjanta poprawne przechodzenie przez przejście dla pieszych.
Serdecznie dziękujemy panu policjantowi, że znalazł czas na spotkanie z naszymi uczniami. Zapraszamy częściej do naszej szkoły.

  • DSC_1513
  • DSC_1517
  • DSC_1518
  • DSC_1520
  • DSC_1521
  • DSC_1524

Simple Image Gallery Extended

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech