Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
 • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

 • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

 • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

 • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

Andrzejki – imieniny Andrzeja kojarzące się z magiczną nocą wróżb i dobrej zabawy. Przypadają one z 29 na 30 listopada, w naszej szkole odbyły się 27 listopada w piątek. Ulubiona muzyka i niezwykłe dekoracje utrzymane w duchu magii sprawiły, że wszyscy poczuli tę niezwykłą atmosferę i cudownie się bawili. Na dyskotece andrzejkowej oczywiście nie zabrakło również „kącika wróżb” przygotowanego przez uczennice naszej szkoły – Justynę Pawliczuk i Julię Szornal. Dziewczynki  przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość z kart, dłoni, wróżyły również ze szklanej kuli, magicznych serc, kombinacji cyfr z daty urodzenia itd. Wiele śmiechu i radości dostarczały andrzejkowiczom przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy ze szkoły zmieni stan cywilny, będzie bogaty i sławny. Były one miłym przerywnikiem w szalonej zabawie i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że spełnią się tylko te dobre. Jeśli ktoś nie zdążył sobie powróżyć to przypominamy, że następne Andrzejki już za rok:). Wszyscy zmęczeni i głodni mogli zregenerować swoje siły w tradycyjnej kawiarence, która oferowała pyszne przekąski i słodkości przygotowane przez mamy uczniów klasy VI.

 • DSC00264
 • DSC00267
 • DSC00268
 • DSC00269
 • DSC00275
 • DSC00279
 • DSC00281
 • DSC00283
 • DSC00289
 • DSC00291

Simple Image Gallery Extended

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech