Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

W dniu 30 października 2015 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbyło się rozstrzygnięcie kolejnej edycji Gminnego Konkursu Fotograficznego „Najpiękniejsze miejsce w okolicy”. Do konkursu oprócz uczennicy naszej szkoły przystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej w Teresinie, Szkoły Podstawowej w Leśniowice oraz Szkoły Podstawowej w Sielcu. Zadaniem uczniów było wykonanie plakatu reklamującego ładny zakątek znajdujący się na terenie naszej gminy. Obok tytułu i hasła reklamującego dane miejsce, dzieci miały za zadanie umieścić na swoich pracach zdjęcia ukazujące piękno krajobrazu bądź wybranego przez siebie zabytku. Naszą szkołę na konkursie reprezentowała Aleksandra Zienkiewicz – uczennica IV klasy. Wszystkie prace zgłoszone do konkursu były na bardzo wysokim poziomie. Tym bardziej więc cieszy fakt, że nasza uczennica – Aleksandra Zienkiewicz zdobyła w tym konkursie pierwsze miejsce za co dostała dyplom oraz nagrodę. Zachęceni tym sukcesem czekamy już na kolejną edycję konkursu.

mms img44137177

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech