Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

     Dnia 8 marca 2019 jak co roku w naszej szkole zorganizowaliśmy Gminny Dzień Kobiet. Wzorem lat ubiegłych mury szkolne wypełniły się mieszkankami naszej gminy. Ten niezwykle wesoły dzień rozpoczęły uroczyste powitania i życzenia kierowane przez włodarzy Gminy do zaproszonych gości. Do życzeń dołączył się również pan Józef Zając Senator RP, który życzył Paniom samych sukcesów, spełnienia marzeń oraz uśmiechu na twarzy. Po tych życzeniach pan senator wręczył na ręce Pani Wójt kosz pełen słodyczy. Słodyczy nie zabrakło dla nikogo, a miłą atmosferę obchodów uświetnił koncert zespołu Bimber Boys” z Chełma.

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech