Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

Dnia 12 października społeczność naszej szkoły włączyła się w Projekt Krokus. Koordynatorem Projektu Krokus jest Żydowskie Muzeum Galicja. Co rok rośnie liczba uczestników tego niezwykłego przedsięwzięcia a w tym roku do tego grona dołączyła nasza Szkoła. W ramach Projektu Krokus uczniowie sadzili cebulki żółtych krokusów. Kwiaty zakwitają na początku wiosny. Żółte krokusy upamiętniają dzieci – ofiary Holokaustu.

  • DSC_2912
  • DSC_2915
  • DSC_2916
  • DSC_2920
  • DSC_2921

Simple Image Gallery Extended

.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech