Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

Dnia 1 października w naszej Szkole obchodziliśmy Święto pieczonego ziemniaka. Święto to połączyliśmy razem z Dniem Chłopaka. W tym dniu oprócz prezentów które dostała męska część społeczności szkolnej mieliśmy szereg atrakcji i konkurencji sportowych które poprowadził nauczyciel naszej szkoły – pan Jarosław Smalej. Wszyscy bardzo długo i miło będziemy wspominać ten dzień.

  • 43294864
  • 4333538
  • 43342757
  • 43350164
  • 43384021

Simple Image Gallery Extended

.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech