Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

21 września 2018 roku nasza Szkoła po raz kolejny wzięła udział w akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie naszej szkoły, zarówno ci mali jak i też dzieci z klas starszych, wyposażeni w worki i rękawiczki ruszyli do walki o czysty teren wokół szkoły. 
Sprzątanie Świata - to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie czystego otoczenia, prawidłowego gospodarowania odpadami oraz inicjowanie działań, dzięki którymi zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.

  • DSC_2883
  • DSC_2884
  • DSC_2885

Simple Image Gallery Extended

.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech